«Закарпатські діалоги» у Перечинській ЦРБ

Протягом  березня – травня  2016 року за ініціативи Міністерства культури України  та відомого письменника Андрія Куркова, за підтримки управління культури Закарпатської ОДА, у області проводиться культурно-мистецький проект «Закарпатські діалоги». Регіональним представником  проекту  у  Закарпатській області визначено  письменника, декана факультету іноземної філології Ужгородського національного університету, кандидата філологічних наук, доцента Михайла Рошка.

11 травня 2016 року в читальній залі Перечинської центральної районної бібліотеки у рамках третього етапу проекту відбулася зустріч творчої громади Перечинщини з відомими письменниками. В м. Перечин приїхали Андрій Курков (м. Київ),  Артем Чапай (м. Коломия), Михайло Рошко (м. Ужгород), Банде Шолтес (м. Ужгород), Юлія Савинська, переможець конкурсу «Гірські горизонти» (м. Ужгород). Тема діалогу – «Людина між політикою і культурою». Зустріч виявилася надзвичайно цікавою і учасники мали змогу поспілкуватися з відомими письменниками, взяти книги авторів з автографами і сфотографуватись з ними.

Марія Лешко, лікар: “Зустріч із видатною надзвичайно харизматичною людиною, Андрієм Курковим, відбулась! Маса задоволень від спілкування з цією талановитою людиною. Прекрасно володіє українською мовою (доречі володіє 11 мовами, у т. ч. японською!!!), людина з українською громадянською позицією, яка побувала у багатьох країнах світу. Хай заздрять ті, хто не прийшов на зустріч!!!”

SDC11540 SDC11555 SDC11563 SDC11573 SDC11577 SDC11587 SDC11602