АНОНС! “Закарпатські діалоги” у м. Перечин

Протягом  березня – травня  2016 року за ініціативи Міністерства культури України  та відомого письменника Андрія Куркова у  Закарпатській області проводиться культурно-мистецький проект «Закарпатські діалоги». Регіональним представником  проекту  у  Закарпатській області визначено  письменника, декана факультету іноземної філології Ужгородського національного університету, кандидата філологічних наук, доцента Михайла Рошка.

11 травня 2016 року, о16.00 год. в читальній залі Перечинської центральної районної бібліотеки у рамках третього етапу відбудеться зустріч з відомими письменниками. В м. Перечин приїдуть Андрій Курков (м. Київ),  Артем Чапай (м. Коломия), Михайло Рошко (м. Ужгород), Банде Шолтес (м. Ужгород). Тема діалогу – «Людина між політикою і культурою».  Запрошуємо на зустріч представників місцевого самоврядування та громадськості, культурну і творчу інтелігенцію, освітян Перечинщини.

proekt_zakarpatskie_dialogi_iniciiruet_intellektual_noe_obschenie_predstavitelej_raznyh_kul_tur_zakarpat_ya_preview_medium