Чорнобиль – 30 років по тому: сумуємо, пам’ятаємо, вдячні!

26 квітня виповнюється 30 років від дня страшної трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики , як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Чорною плямою на нашій блакитній планеті стала Чорнобильська катастрофа. 30 років пройшло з тих пір,  30 років цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади.

У читальній залі центральної районної бібліотеки спільно з Перечинською гімназією суспільно-гуманітарного напрямку проведено  урок пам’яті з учнями 9-го класу «Чорнобиль не має минулого часу». Вчитель гімназії Андрій Миколайович Вишняк провів мультимедійну презентацію, розповів учням про причини і наслідки катастрофи, Працівники бібліотеки підготували книжкову виставку-нагадування «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять». Присутні також переглянули документальний фільм «Чорнобиль. Як це було…».

SDC11510 SDC11512 SDC11514 SDC11516 SDC11517

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>