Спілкування без кордонів

Активними користувачами Інтернет-центру центральної районної бібліотеки є учні Перечинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ст. Діти-сироти та діти, які залишились без батьківського піклування із задоволенням відвідують бібліотеку, де можна безкоштовно скористатися мережею Інтернет, поспілкуватися у соціальних мережах, цікаво провести вільний час. Діти хоч і різні, але легко йдуть на контакт з працівниками бібліотеки, люблять спілкуватися, хочуть, щоб їх вислухали.

Під час літніх канікул багато з учнів проводять свій відпочинок за кордоном, у нідерландських сім’ях  завдяки співпраці школи з Благодійним фондом «Християнська допомога Східній Європі» з Нідерландів, по проекту «Дитина у родині». На протязі року діти мають змогу у бібліотеці по скайпу спілкуватися з членами родин, в яких вони проживали. І дуже відрадно, що діти вільно спілкуються на іноземних мовах.

IMG_3824 SDC11507

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>