“Книгоманія – 2016″

21 квітня в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016». Перечинський район представляла учениця 6-го класу Раківської ЗОШ І-ІІ ст., найактивніша читачка бібліотеки-філії с. Раково, переможниця другого етапу конкурсу Свистак Інна.
Оцінювало конкурсантів поважне журі: голова – Василь Густі, очільник крайової організації Національної спілки письменників України, відомий прозаїк, поет, перекладач; члени журі: Оксана Дурунда – головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації, Борис Кушнір – головний редактор Всеукраїнського державного багатопрофільного видавництва “Карпати”, заслужений працівник культури України; Наталія Ребрик – проректор Закарпатського художнього інституту, доцент, кандидат філологічних наук, Нателла Терещенко – завідувач відділу обслуговування учнів 5-9 класів обласної дитячої бібліотеки.
За активну участь у ІІІ етапі конкурсу «Книгоманія – 2016» Інна Свистак нагороджена дипломом управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації та стала переможницею – «Лицара книги видавництва Карпати», яку оголосив головний редактор видавництва «Карпати» Борис Кушнір та вручив їй грамоту та медаль.

IMG_20160421_105551[1] IMG_20160421_134308[1] IMG_20160421_140035[1]