Зустріч молоді з лікарем

13 квітня 2016 року у центральній районній бібліотеці в рамках проекту «Майбутнє варто планувати» за підтримки програми «Здоров’я жінок України», проведено зустріч старшокласників Перечинської загальноосвітньої школи з лікарем.

 Темою зустрічі було – підвищення обізнаності учнівської молоді стосовно планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.  Захід було проведено у формі діалогу і з метою надання підліткам необхідних знань для формування чіткої уяви про наслідки ризикованої поведінки щодо порушення репродуктивного здоров’я, формування відповідального ставлення до власного здоров’я.

Лікар-дерматовенеролог районної лікарні Оксана Михайлівна Кострікова розповіла учням про інфекційні хвороби, які передаються статевим шляхом, вплив і наслідки шкідливих звичок, ранніх статевих стосунків на здоров’я молодого організму. Соціальний педагог  Іванна Хом’як провела бесіду з елементами тренінгу на тему «Дружба, кохання та сексуальність». Працівники районної бібліотеки підготували книжково-ілюстраційну виставку і ознайомили підлітків з наявною літературою. З цікавістю учасники заходу переглянули відеофільм «Це не сон! Ні, шкідливим звичкам!».

Під час заходу присутні дізналися визначення понять «репродуктивне здоров’я», «планування сім’ї», «ризикована поведінка», «шкідливі звички», про актуальність і необхідність збереження репродуктивного здоров’я, наслідки абортів та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

SDC11494 SDC11495 SDC11497 SDC11499

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>