Народна вчителька і поетеса (135 років від дня народження Марійки Підгірянки)

5 квітня у читальній залі центральної районної бібліотеки з учнями 6-го класу Перечинської гімназії суспільно-гуманітарного напрямку проведено літературний урок, присвячений 135-річчю від дня народження поетеси, народної вчительки Марійки Підгірянки (Марії Омелянівни Ленерт-Домбровської).  Урок проводила вчитель гімназії Годована Мирослава Елемирівна разом з працівниками бібліотеки.

Для учнів бібліотечні працівники підготували мультимедійну презентацію «Мандрівка у творчість Марійки Підгірянки», під час якої учні ближче ознайомились з життям і творчістю поетеси. Декламувались вірші Марійки Підгірянки у виконанні учнів. Для літературного уроку діти підготували стінгазету по творчості поетеси. Цікавим виявився виступ учня Андрія Міовканича з с. Зарічово, який провів пошукову роботу по збору спогадів про Марійку Підгірянку старожилів села, де жила і працювала вчителька.

SDC11438 SDC11443 SDC11451 SDC11456 SDC11458

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>