Дочка Прометея (145 років від дня народження Лесі Українки)

25 лютого минає 145 років від дня народження Лесі Українки, української поетеси, перекладачки, громадської діячки. Леся Українка є тією особистістю, життя й діяльність якої багато у чому визначали й визначають культурне і суспільно-політичне становлення нашої країни. Перечинська центральна районна бібліотека приєдналась до відзначення ювілею письменниці, працівники бібліотеки підготували книжкову виставку “Провісниця волі й братерства”, огляд літератури та перегляд художнього фільму “Лісова пісня” за драмою-феєрією Лесі Українки.

SDC11142 SDC11148