Вулична акція в с. Порошково

В рамках проекту «Майбутнє варто планувати», який реалізується на території Перечинського району бібліотеками централізованої бібліотечної системи разом з БФ «Центр громадських ініціатив» м. Перечин, працівники бібліотеки-філії с. Порошково Діана Мороляк і Любов Стегура провели вуличну акцію у ромському таборі села з метою розповсюдження інформаційних матеріалів програми «Здоров’я жінок України». Бібліотекарі проінформували молодь, жінок та сімейні пари ромів щодо прийняття рішення стосовно планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи не планованій вагітності та абортам, про ведення здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок, які мають сприяти нормальному перебігу вагітності та пологів, народженню здорових дітей.

2 3 4 5 с. Порошково