День Соборності України

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності український народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель.

День Соборності відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

22 січня у читальній залі центральної районної бібліотеки проведено День інформації до Дня Соборності України та 70-річчя утворення Закарпаття. До уваги користувачів оформлено книжково-ілюстраційну виставку «День Соборності України», проведено інформаційну годину та тематичний відео-перегляд фільму «Акт Злуки 22 січня 1919 року».

SDC10946 SDC10948 SDC10954

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>