Звітно-виборна конференція Перечинського районного об’єднання «Просвіта»

16 грудня у читальній залі Перечинської центральної районної бібліотеки була проведена звітно-виборна конференція районного об’єднання «Просвіта». Головуючим на зібранні був Іван Юрійович Козак – голова райоб’єднання «Просвіта». Участь в конференції взяли перший заступник голови райдержадміністрації Мар’яна Ладомиряк, голова районної ради Михайло Ласкін, заступник міського голови Сергій Піддубний, начальник відділу культури Марія Пекар, члени «Просвіти» Іван Пекар, Михайло Микович, Федір Хмарно, Ганна Мегела, Іван Моняк, Юрій Кидора, Юрій Шип, член обласної “Просвіти” Микола Вовк та інші. Участь в конференції взяли бібліотечні працівники району – голови сільських осередків «Просвіти». Представники влади нагородили грамотами активних просвітян. Більшістю голосів головою районного об’єднання «Просвіта» обрано Івана Юрійовича Козака.

SDC10775 SDC10776 SDC10778 SDC10779 SDC10780