Нові книги для бібліотеки

11 грудня 2015 року у будинку культури с. Порошково відбулася презентація нових українських книг, подарованих бібліотеці-філії с. Порошково від благодійного фонду «Чуйність» м. Перечин. Працівники центральної районної бібліотеки Наталія Луцук і Василина Стегура провели мультимедійну презентацію, в ході якої познайомили присутніх з подарованою літературою.

На масовому заході виступила Гапак Наталія Іванівна, заступник голови БФ «Чуйність». Присутніми були  Янцо Ірина Теодорівна – голова БФ «Чуйність», працівники бібліотек-філій Перечинської ЦБС, бібліотекарі шкільних бібліотек, вчителі Порошківської ЗОШ І-ІІІ с.

Директор Перечинської централізованої бібліотечної системи Любов Миколаївна Герцег та завідуюча бібліотекою-філією с. Порошково подякували благодійному фонду за подаровані книги.

SDC10732 SDC10735 SDC10738 SDC10740 SDC10749