Всеукраїнський тиждень права

З 7 по 12 грудня 2015 року триватиме Всеукраїнський тиждень права. Враховуючи важливе значення правової освіти у розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини започатковано проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Тиждень розпочався проведенням уроку права у читальній залі центральної районної бібліотеки з учнями 10-11 класів Перечинської гімназії суспільно-гуманітарного напрямку. Захід, з використанням мультимедійної презентації, провели вчитель історії і правознавства А. Вишняк та завідуюча відділом обслуговування бібліотеки М. Коростельова, яка розповіла про книжкову виставку «Україна в правовому просторі». Учні переглянули також відео-фільм «Історія прав людини».

SDC10702 SDC10705 SDC10708 SDC10710