Всеукраїнський тиждень права

З 7 по 12 грудня 2015 року триватиме Всеукраїнський тиждень права. Враховуючи важливе значення правової освіти у розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини започатковано проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Тиждень розпочався проведенням уроку права у читальній залі центральної районної бібліотеки з учнями 10-11 класів Перечинської гімназії суспільно-гуманітарного напрямку. Захід, з використанням мультимедійної презентації, провели вчитель історії і правознавства А. Вишняк та завідуюча відділом обслуговування бібліотеки М. Коростельова, яка розповіла про книжкову виставку «Україна в правовому просторі». Учні переглянули також відео-фільм «Історія прав людини».

 SDC10702 SDC10705 SDC10708 SDC10710

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>