Нарада бібліотечних працівників району

3 грудня у читальній залі районної бібліотеки директор Перечинської ЦБС Любов Миколаївна Герцег провела виробничу нараду з працівниками системи. Директор ознайомила бібліотекарів сільських філій з матеріалами  “круглого столу” на тему: „Бібліотеки Закарпаття: здобутки та нові напрями діяльності”, який було проведено на базі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка і який був присвячений 70-річчю обласної бібліотеки. Також обговорювались питання планування діяльності бібліотек на 2016 рік та звітності за 2015 рік.

SDC10693