День працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Відповідний Указ № 717/2013 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури і мистецтва в Україні» 30 грудня 2013 року підписав Президент України. Указ спрямований на подальший розвиток культури і мистецтва, забезпечення реалізації та захисту прав громадян у цій сфері, створення умов для розвитку творчості людини.

У Перечинському районному будинку культури пройшли урочистості з нагоди професійного свята. Працівників культурної галузі привітали перший заступник голови райдержадміністрації Мар’яна Ладомиряк, керівник апарату Надія Девіцька, голова перечинської «Просвіти» Іван Козак та інші. Грамоти та подяки вручила начальник відділу культури Перечинської РДА Марія Пекар.

SDC10631SDC10620SDC10626SDC10637