День української писемності та мови

9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови, який було встановлено в нашій країні з 1997 року. Цього ж дня православна церква вшановує пам’ять святого преподобного Нестора-літописця, який, будучи ченцем Києво-Печерської Лаври у ХІІ-му столітті, займався книжковою справою, і найвидатнішою його працею є «Повість временних літ», з якої нам відомі важливі історичні події. Недарма вона вважається пам’яткою слов’янської культури, бо написана неперевершеною мовою, тож преподобного Нестора по праву вважають батьком словесності.

У бібліотеці оформлено книжково-ілюстраційну виставку «Свято писемності та мови», біля якої користувачі мають змогу ознайомитись з книгами про ті історичні події.

SDC10613

SDC10617 SDC10618