160-а річниця від дня народження Дмитра Яворницького

7 листопада 2015 року українці відзначають 160-ту річницю від дня народження Дмитра Івановича Яворницького – українського історика, археолога, етнографа, фольклориста, лексикографа, письменника, дослідника історії українського козацтва. Його зірка зійшла в кінці минулого століття, коли він набув широкої відомості на Україні – на любій серцю батьківщині, де за палку пристрасть до історії Запорізької Січі трудові люди нарекли Дмитра Івановича «запорізьким батьком».

6 листопада у центральній районній бібліотеці спільно з Перечинською гімназією суспільно-гуманітарного напрямку проведено історичний урок по відзначенню 160-річчя Дмитра Яворницького. Учні гімназії 8, 10, 11 класів ознайомились з життєвим і творчим шляхом вченого-академіка, про якого розповідали вчитель історії Андрій Миколайович Вишняк і працівник бібліотеки Власта Магада. Цікаву віртуальну екскурсію учні здійснили до Меморіального будинку-музею Д. Яворницького у м. Дніпропетровськ.

SDC10581 SDC10583 SDC10587 SDC10593

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>