Тиждень правових знань у бібліотеці

У рамках Тижня правових знань, який проводиться цього року з 5 по 11 жовтня, у центральній районній бібліотеці проведено правовий урок «Молоді – правові знання» з учнями 9-го класу Перечинської гімназії суспільно-гуманітарного напрямку. Правовий урок проводив вчитель Андрій Миколайович Вишняк. Книжковий перегляд біля виставки «Права людини знати, розуміти, захищати» провела завідуюча відділом обслуговування Марія Миколаївна Коростельова. Учні переглянули відеофільм «Почуй мене», після якого відбулося обговорення теми прав і обов’язків дітей.

SDC10466 SDC10467 SDC10468 SDC10472