Місцеві вибори 25 жовтня 2015 року. Бібліотекар консультує!

25 жовтня 2015 року  в Україні чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Правовою основою виборів стане стане новий Закон України «Про місцеві вибори» від 14 липня 2015 року. Інформацію про те, як проходитимуть  вибори і як виборці можуть реалізувати свої виборчі права, можна отримати в центральній районній бібліотеці. Підвищити свою обізнаність виборці можуть завдяки друкованим матеріалам, які користувачі нашої бібліотеки можуть прочитати та взяти з собою, і які бібліотека отримала в рамках проекту «Бібліотеки як центри надання інформації виборцям», який проводиться Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), спільно з Центральною виборчою комісією, Міністерством культури України, програмою «Бібліоміст»  та Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

SDC10473 SDC10475