Послуги бібліотеки для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Внаслідок останніх подій на сході України, в містах та селах по всій країні з’явилися десятки тисяч переселенців, які покинули домівки в зонах конфлікту, побоюючись за своє життя та здоров’я. Відповідно до норм міжнародного права, вони становлять нову категорію людей – внутрішньо переміщені особи (ВПО).

Велика частина з них проживають і в нашому регіоні, в тому числі в нашому м. Перечин. Перечинська центральна районна бібліотека також працює з переселенцями, щоб допомогти їм легше адаптуватися на новому місці. Бібліотеку відвідують 6 чоловік з числа переселенців. Для цієї категорії користувачів бібліотека підготувала пам’ятку про послуги, які надаються у бібліотеці. Бібліотека надає інформацію про установи, у які можна звернутися по допомогу для перереєстрації на отримання соціальних виплат,  для відновлення документів, допомоги з пошуком житла, з отриманням роботи. Вони безкоштовно користуються ресурсами Інтернету, скайп-зв’язком, читають книги та періодичні видання.

Разом з цими послугами бібліотека надає територію для приємного спілкування, відвідування різних заходів, зустрічей та акцій. І у такий нелегкий час бібліотека є центром інформаційної підтримки для таких людей, максимально відкрита для кожного, хто зіштовхується з труднощами, і тут вас завжди  раді бачити і розділити ваші турботи!

30 SDC10247