День Державного Прапора України

23 серпня Перечин святкував День Державного прапора України. На центральній площі міста відбулось урочисте підняття Державного Прапора України, флешмоб “Моє серце тобі, Україно!”, виготовлення банера “З Україною в серці!”, акція  «Велопробіг Центр – Яслище», літературні читання “Одну Батьківщину я маю – її Україною звуть!”, в яких взяли участь читачі Перечинської центральної районної бібліотеки  та районної бібліотеки для дітей. Звучали вірші українських поетів про Україну В. Сосюри, М. Гнатюка, Д. Павличка, В. Симоненка, свої вірші читали поет Юрій Мегела та Ганна Мегела.

SDC10227 SDC10230 SDC10233SDC10241