Україна – єдина країна!

24 серпня наша Україна відмічає свій день народження. Саме цього дня у 1991 році Верховна Рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України. А за три місяці, 1 грудня понад 80% українців проголосували, що підтримують ухвалення такого документу. Шлях України до незалежності, до створення суверенної держави був довгим та кривавим. Багато українців пожертвували своїм життям заради цієї прекрасної мети. А ще на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня святкуємо свято День Державного Прапора України.

В бібліотечних установах району проведено багато заходів, присвячених даним подіям. В Перечинській центральній районній бібліотеці оформлено книжково-ілюстративну виставку «Україна – єдина країна!», яка була представлена у районному будинку культури на урочистостях з нагоди Дня Незалежності України, проведено історичний екскурс «Є така країна – Україна!», читання віршів про Україну, віртуальні мандрівки та подорожі для користувачів «Мандруємо Україною».

Всі заходи проведено з метою виховання любові до своєї Вітчизни – України, почуття патріотизму та поваги до державних символів України.

SDC10197 SDC10201 SDC10207 SDC10214