Мандрівка Україною

У світі є багато напрочуд прекрасних споруд. Сім найкращих з них називають чудесами світу. Це справді дивовижні витвори мистецтва, що здаються нерукотворними. Але краса має багато облич, вона втілюється в різних формах, і багато з таких втілень знаходяться і в нашій Україні. Серед них теж можна виділити сім чудес.

Заочну мандрівку Україною 14 серпня провели бібліотекарі районної бібліотеки з користувачами, членами Клубу віртуальних мандрівників «Інтерсвіт». Учасники подорожі відвідали і дізналися багато цікавої інформації про сім чудес України, сім історико-культурних пам’яток: заповідник Кам’янець, Києво-Печерська Лавру, дендропарк Софіївка, заповідник Софія Київська, Херсонес Таврійський, Хотинську фортецю, острів Хортиця.

SDC10002 SDC10007 SDC10014