«Живий світ планети»

День інформації під такою назвою пройшов 6 серпня у центральній районній бібліотеці. До уваги користувачів була підготовлена книжково-ілюстративна виставка «Майбутнє Землі в твоїх руках», біля якої  бібліографічний огляд літератури «В гармонії з природою» провела бібліотекар Василина Стегура.  Користувачі мали змогу ознайомитись з літературою про природні багатства нашого краю та України, екологію та охорону навколишнього природного середовища, природоохоронні території краю та України.  Природничу вікторину «Розминка» та цікаві повідомлення «Най… Най… Най… нашої Землі!» провела бібліограф Тамара Константинова.

Продовжується екологічна бібліотечна акція «Здай батарейку – збережи довкілля!», в рамках якої працівники бібліотеки інформували громадян  про шкоду, яку завдає маленька батарейка довкіллю, коли її викинути разом з іншими відходами у смітник,  і закликали приносити їх у спеціальні пункти збору, один з яких розміщений у центральній районній бібліотеці. Перечинські бібліотекарі закликають всіх, хто вболіває за рідну землю, природу, за власне здоров’я та здоров’я своїх дітей, приносити у бібліотеку використані батарейки та розказувати про це іншим!

SDC10055 SDC10061 SDC10063 SDC19262