9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну! Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої нові ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

09-vseukrayinskyj-den-pratsivnykiv-kultury-ta-majstriv-narodnogo-mystetstva-1024x768