Отримання бібліотекою комп’ютерів в рамках національної кампанії “Будь на часі!”

Міністерство цифрової трансформації завдяки проєкту Дія.Цифрова освіта отримало можливість комп’ютеризувати міста та села і передати за сприяння Української бібліотечної асоціації 5000 одиниць комп’ютерної техніки бібліотекам України.

Першими на Закарпатті, кому сьогодні передали 20 комп’ютерів, стала Перечинська централізована бібліотечна система. Комп’ютери для навчання населення цифрової грамотності будуть розподілені сільським бібліотекам, які мають доступ до Інтернет.

Нагадаємо, що 11 січня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України та Українська бібліотечна асоціація оголосили про початок співпраці. Зокрема, близько 6000 бібліотек по всій країні долучаться до національної кампанії з цифрової грамотності «Будь на часі!» та популяризуватимуть інформацію про проєкт Дія. Цифрова освіта.

DSCN6664 DSCN6665