30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Щороку 30 вересня ми святкуємо Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотекарі вважають свою професію не простою роботою, а місією на Землі, покликанням душі. І сьогоднішнє свято – День бібліотек – довгоочікувана данина великому внеску бібліотек у культуру та науку нашої країни. Бібліотекар – це хранитель культури, традицій, історії рідного краю.

Тож хочеться побажати щастя, здоров’я, наснаги всім, хто присвятив себе цій нелегкій праці. Хто, прийшовши до бібліотеки, в ній і залишився, знайшов своє покликання.

1412072567_bblotekaIMG_20200930_133529