Семінар «Бібліотека – платформа для національно-патріотичного виховання підлітків та молоді»

11 вересня у центральній районній бібліотеці для працівників району проведено семінар на тему «Бібліотека – платформа для національно-патріотичного виховання підлітків та молоді».

З інформацією «Стратегічний напрямок діяльності бібліотек – національно-патріотичне виховання молоді» виступила директор ЦБС Марія Кость. Були проведені консультації для працівників: «Національно-патріотичне виховання молоді в соціокультурній діяльності районної бібліотеки та бібліотеки для дітей», «Виховуємо патріотів: використання інноваційних форм роботи в національно-патріотичному вихованні підлітків та молоді».

Проведено обмін досвідом та обговорені робочі питання.

DSCN6632 DSCN6634