Поетичний світ Юрія Мегели

Мегела Юрый васильович

У журналістських, культурно-освітніх, громадських колах не лише рідного Закарпаття, але й далеко за його межами ім’я Юрія Мегели знайоме багатьом і не потребує рекомендацій: талановитий педагог, вчитель української мови і літератури у школах Березнянщини і Перечинщини, відповідальний працівник редакцій місцевих і обласних газет, один з найактивніших ініціаторів відродження і розвитку просвітянського руху. Поезії Юрія Мегели, які видані у двох збірках «Милішим стане світ» і «Слово як дар», приносять читачам естетичну насолоду, спонукають до роздумів і зважених висновків про таке непросте людське життя. Юрій Мегела – автор багатьох публікацій у періодиці, є співавтором книги «З-під Бескидів – у світ».

19 липня Юрій Васильович Мегела святкує свої 80 красних років. Велика бібліотечна родина Перечинщини щиро вітає ювіляра, і бажає щоб було ще багато приводів для радості й зустрічей з рідними людьми. Щоб здоров’я не давало приводів для занепокоєнь, а душевний спокій приносив багато щасливих моментів. Нехай всі Ваші дні, шановний Юрій Васильович, будуть наповнені приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі!