Шевченківські дні у бібліотеці

Для українців перший місяць весни незмінно пов’язаний з ім’ям Тараса Григоровича Шевченка. Цього року, 9 березня, Україна відзначає 206 день народження Тараса Шевченка – поета, художника, мислителя.

У центральній районній бібліотеці до Шевченківських днів підготовлено книжково-ілюстративну виставку «Тарас Григорович Шевченко – геній і пророк», проведено літературні уроки з учнями 5-6 класів Перечинської гімназії, які провела вчитель Мирослава Елемирівна Годована. Учні переглянули презентацію та відео «Як Тарас Шевченко став зіркою. Книга-мандрівка. Україна». Мультсеріал створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

DSCN6408 DSCN6410 DSCN6423 DSCN6435 DSCN6437 DSCN6447 DSCN6448