Бібліотека стала партнерським офлайн-хабом з цифрової освіти

Перечинська центральна районна бібліотека долучилася до проєкту «Дія.Цифрова освіта», який започаткувало Міністерство цифрової трансформації України, і стала партнерським офлайн-хабом, де громадяни безкоштовно можуть підвищити свою цифрову грамотність, переглядаючи освітні серіали на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта.

Бібліотекарі інтернет-центру консультують та навчають,  як використовувати онлайн-платформу https://osvita.diia.gov.ua. На вас чекають такі освітні серіали: базовий із цифрової грамотності, для вчителів і для батьків «Безпека дітей в інтернеті». Онлайн-курси безкоштовні і доступні для різних вікових категорій.

Довідка:

Проєкт втілюється за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

дія-цифрова-освіта-лог 2

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>