Семінар: Реформування бібліотечної галузі – невідкладне завдання сьогодення

Семінар бібліотечних працівників на таку тему проведено на базі центральної районної бібліотеки 28 лютого. З інформацією «Промоція читання і майбутнє бібліотек. Програми Українського інституту книги на 2020 рік» виступила заступник директора по роботі з дітьми Перечинської ЦБС Любов Мельник. З 5-ма принципами, за якими треба змінювати бібліотеки, присутніх ознайомила провідний бібліотекар Наталія Луцук. Про роль українських бібліотек у досягненні Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року, зокрема цілі № 1 «Подолання бідності» розповіла методист ЦБС Василина Стегура.

Працівники бібліотек переглянули брифінг «Стратегія розвитку бібліотек і повернення культури читання» Міністра культури, молоді і спорту  України В. Бородянського і заступника міністра Ірини Подоляк від 18.02.2020 р.

DSCN6378 DSCN6382 DSCN6385