День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).

Після Другої світової війни війська колишнього Радянського Союзу брали участь у багатьох локальних війнах і збройних конфліктах на території іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: тисячі наших співвітчизників загинули, тисячі були поранені і лишилися інвалідами.

14 лютого у читальній залі центральної районної бібліотеки відбулась зустріч воїнів-афганців до Дня вшанування. Учасників бойових дій привітали представники місцевої влади: Віталій Дупин, заступник голови Перечинської РДА; Михайло Петрішко, заступник голови районної ради; Василь Король, голова районної спілки ветеранів Афганістану; Володимир Коцур, голова районної спілки Ветеранів усіх війн. Музичні вітання дарували Тетяна Кречко, директор районного будинку культури і учень Перечинської ДМШ Станіслав Попович.

DSCN6332 DSCN6333 DSCN6339