Засідання жіночого клубу “Розрада”

13 лютого на базі центральної районної бібліотеки проведено засідання жіночого клубу «Розрада», який створений Перечинською філією обласного центру зайнятості і учасниками якого є жінки з числа безробітних.

Фахівець з профорієнтації Неля Гуранич розповіла учасникам, що такий захід має на меті надання соціально-психологічної підтримки жінок, підвищення їх мотивації до праці та самооцінки, підвищення та здобуття кваліфікації.

Жінкам було презентовано онлайн-курси з цифрової грамотності на національній онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта», яка офіційно запустилася з 30 січня в рамках національної кампанія «Будь на часі!». Було наголошено, що кожен бажаючий може пройти навчання, прослухавши освітні серіали і пройшовши тестування.

Завідувачка інтернет-центром бібліотеки Власта Магада ознайомила присутніх з безкоштовними онлайн-курсами на платформі «Prometheus» та платформі громадянської освіти «ВУМ» (Відкритий університет Майдану).

Учасники ознайомились із послугами бібліотеки і мали можливість пройти навчання роботи на комп’ютері та мережі Інтернет.

DSCN6311 DSCN6316 DSCN6324