Нова сторінка історії: вчений-видавець Іван Гарайда

6 лютого у читальній залі центральної районної бібліотеки проведено виробничу нараду бібліотечних працівників району, на якій обговорено нагальні робочі питання. Виступили – Марія Пекар, завідувач сектору культури, молоді та спорту Перечинської РДА; Марія Кость, директор Перечинської централізованої бібліотечної системи; Василина Стегура, методист ЦБС.

Філолог Ганна Михайлівна Мегела ознайомила присутніх з життям і діяльністю нашого земляка, закарпатського вченого, історика і філолога – Івана Андрійовича Гарайду, який народився в с. Зарічово Перечинського району. Перебуваючи на посаді директора «Подкарпатского Общества Наук» , він багато робив для розвитку видавничої справи в краї. Під його керівництвом виходили три періодичні видання: «Літературна неділя», «Зоря» та «Руська молодеж». За його редакцією виходили декілька серійних книжкових видань.

Бібліограф ЦБС Тамара Константинова провела огляд літератури про Івана Гарайду, яка знаходиться у фондах бібліотеки.

DSCN6284 DSCN6293 DSCN6304