Всеукраїнський проєкт “Дія. Цифрова освіта”

На Перечинщині стартував Всеукраїнський проєкт «Дія. Цифрова освіта».

Проєкт навчає громадян цифровій грамотності. Він включає навчання на онлайн-платформі osvita.diia.gov.ua. Курси розраховані на широку аудиторію громадян, вікових обмежень немає, починаючи з 18+,  а основна аудиторія 30-60 +.

Як навчатися – запитайте у бібліотекаря. Перечинська центральна районна бібліотека, маючи досвід надання доступу мешканцям своєї громади до офіційної інформації, навчаючи та консультуючи їх користуватися комп’ютерами, онлайновими сервісами, готова допомогти і роз’яснити, як навчатися цифровій грамотності та як пройти навчання на сайті. Запрошуємо! Будьте на часі!

i75_ArticleImage_24103