Медійна та інформаційна грамотність

Українське суспільство потребує розширення доступу до навичок формування медійної та інформаційної грамотності в умовах пропагандистсько-психологічних війн. Одними з тих установ, де є можливість для того, щоб долучитись до вивчення медійної грамотності є бібліотеки.

Особливо це необхідно і корисно для  молодих людей, які знаходяться в процесі формування цінностей, отримати такий доступ до медіаосвіти, а отже і до демократичних цінностей.

У рамках співпраці центральної районної бібліотеки з Перечинською гімназією, у бібліотеці проводяться уроки з медійної грамотності. Учні мають змогу ознайомитись з друкованими засобами масової інформації, їх видами, функціями та роллю у сучасному суспільному житті.

DSCN6270 DSCN6272