День Соборності України

Сьогодні, 22 січня, відзначається День Соборності України. Його відзначають у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Відтоді в Україні «живі ланцюги» створювались неодноразово, символізуючи єдність українського народу, а День Соборності наразі відзначається на державному рівні вже щорічно.

Акт Злуки досі шанують, бо він лишився знаменною подією, що дала змогу заявити перед усім світом про єдність і солідарність українського народу.

Акт Злуки 22 січня 1919 року – це орієнтир для усіх поколінь борців за волю України, заклик до єднання й неподільності українських земель і українського народу від Закарпаття до Донбасу.

У читальній залі центральної районної бібліотеки підготовлено книжково-ілюстративну виставку «Соборність рідної землі – основа нації й держави», де можна ознайомитись з історичними періодами нашої держави, її державотворенням і відомими постатями.

Запрошуємо у бібліотеку для перегляду виставки!

DSCN6268 DSCN6269