Бібліотеки — амбасадори цифрової грамотності

11 січня 2020 року ВГО Українська бібліотечна асоціація та Міністерство цифрової трансформації підписали меморандум про співпрацю.

Першим кроком співпраці є національна кампанія з цифрової грамотності «Будь на часі!»

Міністерство цифрової трансформації має амбітну мету — за три роки навчити цифровій грамотності 6 мільйонів українців. Платформа з освітніми серіалами щодо цифрової грамотності буде доступна з 21 січня 2020 року.

Українські бібліотеки, маючи великий досвід надання доступу мешканцям своїх громад до офіційної інформації, навчаючи та консультуючи їх користуватися комп’ютерами, онлайновими сервісами, сучасними каналами цифрової комунікації, готові та зможуть ці амбітні плани втілити в життя!

Бібліотеки роз’яснять, як навчатися цифровій грамотності та як пройти навчання на сайті osvita.diia.gov.ua. Поки на вказаному сайті можна переглянути дослідження цифрової грамотності українців.

Слідкуйте за нашими анонсами!