Всеукраїнський тиждень права – 2019

Традиційно в грудні в Україні відбудеться Всеукраїнський тиждень права. В рамках XVI Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA і в рамках Всеукраїнського тижня права у центральній районній бібліотеці проводився перегляд документального фільму для учнів 10-11 класів Перечинської гімназії.

Стрічку про Сергія Чагарова презентували гімназистам Ірина Хохлова, заступник декана юридичного факультету УжНУ  та Марія Менджул, доцент юридичного факультету.

Мета Тижня права — сприяти формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищувати рівень знань громадян щодо гарантованих Конституцією та законами України їхніх прав у різних сферах життя.

Довідка:

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він входить до Міжнародної мережі правозахисних кінофестивалів Human Rights Film Network. Відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю.

DSCN6162 DSCN6163

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>