День Збройних Сил України і Міжнародний день волонтера

6 грудня українці відмічають День Збройних сил України. 6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України», «Про оборону України», а 13 грудня – Концепцію оборони і будівництва Збройних сил України, які визначили основні принципи та напрями розбудови українського війська.

5 грудня у приміщенні районного будинку культури пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Дня волонтера, організовані спільно Перечинською райдержадміністрацією, районним будинком культури, районною бібліотекою і Перечинською гімназією.

Цього дня всі долучилися до привітань на адресу українських військових та волонтерів і зичили міцного здоров’я та успіхів їм і їхнім родинам, і вшанували пам’ять загиблих українських військових хвилиною мовчання.

IMG_20191205_141022 DSCN6168 DSCN6177 DSCN6178