“16 днів активізму проти насильства щодо жінок і дівчат”

25 листопада відзначається Міжнародний день проти насильства щодо жінок (день «Білої стрічки»). Саме в цей день в Україні стартувала міжнародна акція «16 днів активізму проти насильства щодо жінок і дівчат».

Акція проходить під гаслом «Розірви коло – зупини насильство». За даними організаторів акції, кожна п’ята українка страждає від сімейного насильства, кожен третій чоловік був свідком насильства батька над матір’ю, лише половина українців знають, як розпізнати економічне насильство.

27 листопада працівники центральної районної бібліотеки разом з фахівцями відділу «Перечинське бюро правової допомоги» провели вуличну інформаційну акцію щодо протидії насильства в сім’ї. Учасники заходу розповідали перехожим, що не потрібно мовчати про свою проблему, хто зіткнувся з насильством, і не залишатися з нею наодинці. Також розповсюджували інформаційні буклети.

DSCN6153 DSCN6156 DSCN6158

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>