Презентація книги «Карпатська балада» Василя Мулеси

20 листопада у центральній районній бібліотеці пройшла презентація нової книги письменника Василя Мулеси «Карпатська балада». Це збірка поетичних творів, в якій основне місце займає тема рекрутчини. Чимало окремих епізодів із балади нагадують нам російсько-українську війну в Донецькій та Луганській областях.

Поряд зі смертю йдуть й перемагають життя та любов, про що мовиться у наступних частинах збірки. Десятки віршів поета поставлені на музику, і їх виконують відомі артисти.

На зустріч прийшли друзі, знайомі Василя Мулеси, бібліотечні працівники, вчителі та учні. Василя Мулесу вітали Петро Грицик, заступник голови облдержадміністрації; Іван Погоріляк, голова Перечинської ОТГ; друзі по перу – Іван Хланта, фольклорист, заслужений діяч мистецтв України, Юрій Шип, Іван Козак, Йосип Ганич, Іван Моняк, Юрій Шейко, Ганна Мегела та шанувальники творчості Василя Мулеси  – Марія Пекар, начальник відділу культури Перечинської  райдержадміністрації, Владислав Цапик, завідуючий райво райдержадміністрації, Василь Гаджега, голова Асоціації спортивних журналістів Закарпаття,  Андрій Гудак, Микола Вовк, учні та вчителі Перечинського професійного ліцею.

Вірші Василя Мулеси читала учениця Зарічівської ЗОШ І-ІІ ст. Анастасія Кречко. Присутні мали змогу послухати також пісні Василя Мулеси у виконанні солістки Закарпатської обласної філармонії Мирослави Швах-Пекар.

DSCN6118 DSCN6123 DSCN6131 DSCN6134 DSCN6136