Свято писемності та мови

День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

У центральній районній бібліотеці проведено урок української мови з учнями 5-6 класів Перечинської гімназії, присвячений цьому святу. Працівники бібліотеки підготували книжково-ілюстраційну виставку «Свято писемності і мови». Вчитель гімназії Мирослава Елемирівна Годована розповіла учням про історію свята, про Нестора-Літописця і його найвизначніший твір «Повість минулих літ». Учні згадували прислів’я про слово, мову, розповідали, що для них означає мова, переглянули відео.

DSCN6050 DSCN6060 DSCN6069 DSCN6078 DSCN6082

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>