9 листопада – Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв

Відзначається щорічно відповідно до Указу Президента України № 717/2013 від 30.12.2013 р.

Відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Без традиції нема культури, без культури нема нації. Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями.

В сучасному українському суспільстві важливо визначити і стверджувати високі моральні принципи, засновані на тисячолітньому духовному і культурному набутку українського народу, щоб не опинитися на задвірках культурного прогресу.

У читальній залі центральної районної бібліотеки пройшли урочистості до Дня працівників культури та майстрів народних мистецтв. Працівників галузі вітали представники Перечинської райдержадміністрації  та районної ради, які вручили грамоти та подяки.

DSCN5992 DSCN5993 DSCN5998 DSCN6005