День захисника України

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни, яке святкують з 2014 року. Цього дня українці вшановують пам’ять усіх полеглих воїнів внаслідок російської агресії на Донбасі.

11 жовтня у Перечинській центральній районній бібліотеці відбулась зустріч з учасниками АТО Перечинського району. Захисників та волонтерів вітали представники райдержадміністрації та районної ради, працівники районного будинку культури. Юні таланти Тур’я-Реметівської дитячої музичної школи подарували учасникам зустрічі чудові музичні номери.

DSCN5818 DSCN5825 DSCN5826 DSCN5835 DSCN5849