Тиждень правових знань

З 7 по 11 жовтня в Україні проходить Тиждень правових знань. Метою його проведення є підвищення загального рівня правової культури, вдосконалення системи правової освіти населення, набуття необхідного рівня правових знань, формування поваги до права, забезпечення доступу до джерел правової інформації.

У читальній залі центральної районної бібліотеки в рамках Тижня правових знань підготовлено книжкову виставку «Закони України: реалії і перспективи», проведено з учнями Перечинської гімназії експрес-інформацію «Право в нашому житті» та правову розминку «Чи знаєш ти свої права?».

DSCN5799 FA80566E-1B65-4A9A-B089-2D652879EE7B