Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

30 вересня у читальній залі центральної районної бібліотеки пройшли урочистості, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек. Бібліотекарів привітали представники місцевої влади Марина Іванівна Чомоляк, заступник голови Перечинської РДА; Михайло Іванович Ласкін, голова районної ради; Марія Іванівна Пекар, начальник відділу культури РДА; Тетяна Богданівна Кречко, директор районного будинку культури; фольклорний колектив “Цімборки” будинку культури та інші. Були вручені грамоти на подяки бібліотечним працівникам.

DSCN5716 DSCN5719 DSCN5728 DSCN5738