Книги, які допомагають вчитися

До таких книг відносяться довідники, словники, енциклопедії, і всі вони складають довідковий фонд бібліотеки. Довідкова література дуже корисна і потрібна не тільки учням, а й вчителям і батькам.

У центральній районній бібліотеці проведено урок української мови з учнями Перечинської гімназії. Темою уроку було знайомство з словниками, енциклопедіями, довідниками, і використання їх у навчанні. Урок проводили вчитель української мови Марія Василівна Годованець та бібліограф районної бібліотеки Тамара Генадіївна Константинова. Учні дізналися про види словників і довідників та працювали з довідковою літературою. Бібліотекар наголосила, що з словниками і енциклопедіями треба дружити, і ніколи не соромитися заглянути в книгу. Недарма в народі кажуть «З книгою подружишся – розуму наберешся!».

DSCN5699 DSCN5703 DSCN5706