“Використання УДК у процесі систематизації документів” : практикум бібліотечних працівників

У бібліотеках Перечинського району здійснюється робота з впровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК). Це міжнародна багатомовна класифікаційна система, що об’єднує всі галузі знань в єдиній універсальній структурі, і призначена для систематизації документів, пошуку інформації та організації фондів документів з усіх галузей знань у бібліотеках, видавництвах, інформаційних центрах тощо.

19 вересня на базі бібліотеки-філії с. Тур’я-Бистра проведено практикум бібліотечних працівників району на тему «Використання УДК у процесі систематизації документів». Учасників практикуму вітали завідувачка бібліотекою-філією с. Т.-Бистра Мар’яна Рега, сільський голова Василь Шкріба, учні та вчителі місцевої загальноосвітньої школи.

Працівники центральної районної бібліотеки надали методичні рекомендації по впровадженню УДК для завідувачів бібліотек-філій системи.

DSCN5631 DSCN5643 DSCN5673 DSCN5684

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>